1984 yılından beri inşaat sektörünün hizmetinde olan DEKA İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., DEKA Group’un ilk şirketidir.Bugüne dek ‘devamlı kalite’ prensibinden hiç ödün vermeden gerçekleştirmiş olduğu telekomünikasyon altyapı ve santral binaları inşaatı, yüksek kalitedeki konut projeleri, iş ve alışveriş merkezleriyle sektörde kendini kanıtlayan şirket, uluslararası standartlardaki kalite anlayışını ISO 9001 – 2000 Kalite Sistem Belgesi’ne sahip olmakla pekiştirmektedir.

Vizyonumuz

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, sektörümüze öncülük etmektir.

Politikamız

İş politikamız; müşteri beklentilerini her defasında , zamanında ve tam olarak karşılamak; çevreye saygılı , estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır.

Başarımız

Kurulduğu yıldan beri İstanbul, Ankara, İzmir ve Bodrum’da pek çok projeye imza atan şirketin bu başarısının altında en gelişmiş teknolojilerle çalışan uzman bir ekip ve geniş bir makine parkına sahip olması yatmaktadır.

Masmavi koyların, gümüş yapraklı zeytin ağaçlarının, beyaz badanalı, mor begonvilli evlerle buluştuğu Bodrum, DEKA İnşaat’ın yaşanacak evler kurduğu beldelerden biridir. Şirket, inşaatı birinci sınıf malzemeyle devam eden Yaşam Konakları, bitmiş projelerinden Caferağa Konakları, Turgutreis Evleri ve büyük iş ve alışveriş merkezlerinin yanı sıra Bodrum’un tarihi mekanlarında yaptığı restorasyon ve çevre düzenleme çalışmalarıyla da adından söz ettirmektedir.

Firma Ortakları

AHMET AZMİ ZIRH
1957 yılında Rize'de doğmuş, ilk-orta-lise öğrenimini Rize'deki okullarda tamamlamıştır.
1980 yılında K.T.Ü. Mimarlık Fakültesinden Yüksek Mimar olarak mezun olmuştur. Yüksek öğrenimi sırasında birçok inşaatta, şantiye şef yardımcısı ve şantiye şefi olarak çalışmış, 1982 yılında Ahmet Azmi Zırh şahıs firması ile müteahhitlik hizmetlerine başlamıştır.
1984 yılında DEKA İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'Nİ kurmuştur. Halen bu ünvan ile çalışmalarına devam etmektedir. Evli ve üç çocuk babasıdır.

SEVGİ ZIRH
1963 yılında Ankara'da doğmuş, TED kolejinden sonra, 1985 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur. 1995 yılında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Bir dönem öğretmenlik yaptıktan sonra halen firmada ve Bodrum Sağlık Vakfında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tarihçe

Deka İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şirketi 10.05.1984 tarihinde Ankara'da Hoşdere Caddesi 78/3 numarada 10.000.000 TL (29.823$) sermaye ile kurulmuştur. Şirketin sahibi Ahmet Azmi Zırh' dır.
Bu kuruluş 10.05.1984 tarihli 1007 sayılı Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanmıştır.
Firmanın merkezi Reşat Nuri Sk No : 109/4 Y.Ayrancı / ANKARA olarak değiştirilmiştir.

Firma halen Bodrum , İstanbul , Ankara ve İzmir'de inşaat taahhüt, hafriyat ve proje çalışmalarını deneyimli ve çalışkan kadrosu ile sürdürmektedir.

DANIŞMANLIK

Sahibi olduğunuz arsa yada konutların projelendirilmesi, inşaatların yapımı, kirlama ve satışı konusunda danışmanlık ve ilişki yönetimi hizmetleri. Fiyatlar ve detaylı projeler için lütfen arayınız.