Anahtar teslim proje ve uygulamaları

Deka İnşaat projeden, malzeme temini ve sonrasında inşaatına kadar toplam kalite anlayışı ile anahtar teslim projeler gerçekleştirmektedir. Referansları arasında; Turkcell Bodrum, Muğla, İzmit ve Trabzon Operasyon Merkez Binaları, Aria Adana, Güneşli, Antalya Operasyon Merkez Binaları, Is Bankasi Tim Merkez Operasyon Binası ve Türk Telekom Muğla-Mersin Global Şebeke Tesis İşleri bulunmaktadır.

Büyük iş ve alışveriş merkezleri inşaatları

Deka İnşaat kurulduğu günden bu yana büyük alışveriş merkezleri inşaatlarını kısa sürede başarıyla tamamlamıştır. Referansları arasında; 1750 m² kapalı alan ile Bodrum Turgutreis' te yer alan Tansaş Alışveriş Merkezi, 1750 m² kapalı alan ile Bodrum Turgutreis’ te yer alan Gima Alışveriş Merkezi, 5053 m² kapalı alan ile Bodrum merkezde yer alan Gima Alışveriş Merkezi, Bodrum Konacık Mevkiinde 8.000 m² arazide 4835 m² kapalı alan olarak inşa edilmiş olan Karia İş Merkezi bulunmaktadır.

Büyük ölçekli konut projeleri

Deka İnşaat özellikle masmavi koylarıyla ünlü Bodrum’da çevreye uyumlu peyzajıyla, kişiye özel huzurlu yaşam alanlarıyla büyük ölçekli, doğayla iç içe konut projelerine imza atmaktadır. Bunlardan en önemlileri; halen inşaatı devam eden birbirinden farklı 33 villa ve 22 daireden oluşan Bodrum Yaşam Konakları, Konacık Merkezde yemyeşil zeytin ağaçları içinde 5 villa, 8 daireden oluşan Caferağa Konakları ve toplam 13.000 m² inşaat ve 130 bağımsız birimden oluşan Turgutreis Evleri’ dir.

Masmavi koyların, gümüş yapraklı zeytin ağaçlarının, beyaz badanalı, mor begonvilli evlerle buluştuğu Bodrum, DEKA İnşaat’ın yaşanacak evler kurduğu beldelerden biridir. Şirket, inşaatı birinci sınıf malzemeyle devam eden Yaşam Konakları, bitmiş projelerinden Caferağa Konakları, Turgutreis Evleri ve büyük iş ve alışveriş merkezlerinin yanı sıra Bodrum’un tarihi mekanlarında yaptığı restorasyon ve çevre düzenleme çalışmalarıyla da adından söz ettirmektedir.

Restorasyon ve çevre düzenlemeleri

Geçmişten günümüze süre gelen tarihin yaşatılması için, onun belgesi niteliğinde olan ve tarihe tanıklık eden eserlerin onarımı ve korunması gerekmektedir. Deka İnşaat da bu anlayışla Ericsson Türkiye ve Turkcell sponsorluğunda tarihi M.Ö 337’e dayanan Myndos Kapısı, tarihi 1775 yılına dayanan Osmanlı Kulesi ve Bodrum Antik Tiyatro restorasyonlarını kısa sürede başarıyla tamamlamıştır. Öte yandan çevre düzenlemesi çalışmaları yapan Deka İnşaat Bodrum Botanik Bahçesi çevre düzenlemesi ve özel villa projesini gerçekleştirmiştir

Turizm Projeleri

Deka İnşaat, konut projeleri dışında tatil köyü inşaatlarına da imza atmaktadır. Akyarlar Koyunda yer alan 20 grand suit, 6 suit ve 10 otel odası olan Club Manço’nun inşaatı Deka İnşaat tarafından gerçekleştirilmiştir.

DANIŞMANLIK

Sahibi olduğunuz arsa yada konutların projelendirilmesi, inşaatların yapımı, kirlama ve satışı konusunda danışmanlık ve ilişki yönetimi hizmetleri. Fiyatlar ve detaylı projeler için lütfen arayınız.