Globalleşen dünya ve değişen şirket yapıları içinde insan kaynakları, daha stratejik bir rol oynamaya başlamıştır. Bu bilinçle şirketimiz, en önemli değerimiz olan insan sermayesine yatırım yapmakta, memnuniyeti ve motivasyonunu üst seviyede tutmaktadır. Yapılan kariyer planlamaları doğrultusunda gerekli eğitimler sağlanmakta, bu sayede bilgiyi yönetecek insanlar yetiştirilmektedir. Şirketimiz, entellektüel sermayesini en iyi şekilde kullanarak artan rekabette avantajlar sağlamaktadır.

Şirket Yapısı

Deka İnşaat; bünyesindeki mimar, iç mimar ve inşaat mühendislerinden oluşan teknik kadrosunun yanında tedarikçileri olarak peyzaj mimarlarıyla çalışmalarına devam etmektedir. Bununla birlikte şirketimizde halkla ilişkiler ve pazarlama, muhasebe, kalite, makina parkı ve satınalma birimleri de bulunmaktadır.

Personel Seçim Politikamız

Deka İnşaat; yapılan iş analizleri doğrultusunda işe en uygun personel seçimini yapmaktadır. Seçme kriterlerimizin başında pozisyona uygun yetkinlik, takım çalışmasına yatkınlık gelmektedir. İngilizce bilmek, tercih sebebidir. İşe alımlarda, ön değerlendirmeden sonra, departman yöneticisiyle yapılacak mülakat sonucu karar verilmektedir.

DANIŞMANLIK

Sahibi olduğunuz arsa yada konutların projelendirilmesi, inşaatların yapımı, kirlama ve satışı konusunda danışmanlık ve ilişki yönetimi hizmetleri. Fiyatlar ve detaylı projeler için lütfen arayınız.