Hayırsever iş adamı Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’nın kurucu başkanı Ahmet Azmi Zırh, desteğini hiç esirgemediği vakfa bir anlamlı bağış daha yaptı. Zırh, Bodrum Yeniköy Mahallesinde, Karaburgaz Mevkiinde bulunan B Blok, ZEMİN Kat No:10 Bağımsız Bölüm Nolu dükkanını Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’nın hibe etti.

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Akkaya, daha önce de İstanbul Şişli’deki bir dükkanı vakıf için bağışlayan kurucu başkanları Ahmet Azmi Zırh’a tüm vakıf ailesi adına teşekkürlerini sundu.

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Akkaya sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Sayın Zırh bu güzel davranışı ile hepimize öğretici olmuştur. Zaten 23 senedir hiçbir zaman elini vakfın üzerinden çekmeyen Zırh kendisi hayır işleri yatığı gibi yakınındaki arkadaşlarının da hayır işleri yapmasına teşvik edici davranışlarda bulunmuştur. Sayın Zırh ve arkadaşlarını 23 sene önce koyduğu bir tuğla kocaman bir binaya dönüştü. Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’nda tüm Türkiye’yi kıskandıracak rehabilitasyon, özel eğitim ve fizyoterapi hizmeti hizmetleri verilmekte. Engellilere ve engelli ailelerine hizmet etmeyi yalnızca bir vicdan meselesi olmaktan çıkarıp yurttaşlık görevi olarak kabul eden bu güzel insanlara teşekkür ediyoruz.”

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’nın kurucu başkanı Ahmet Azmi Zırh da “böyle bir bağışı yapmaktan dolayı çok mutluyum ve Allah herkese böyle hayır yapmayı nasip etsin çünkü hepimiz birer engelli adayıyız

buy generic levitra

, herkesi duyarlı olmaya davet ediyorum.” diye konuştu.